UA-108548159-1
klubi Pärnu Kesklinna Tenniseklubi Ringi 14A, 80014 Pärnu
 Väljakute reserveerimine: +3725273385
 Klubi direktor Peeter Allas +3725215524 | klubi@parnutennis.ee
kool Pärnu Kesklinna Tennisekool Ringi 14A, 80014 Pärnu 
 +37253449900 Evelin Vaino  kool@parnutennis.ee 

Cooler CUP

Enn Kunilal on tuline õigus, kui ta turniiri kutsel nentis: “… Sageli avastame end nautivat protsessi enam kui tulemust. Tennisele pühendumine, temast mõtlemine on sageli tähtsam kui võit või kaotus. Tõdeme, et tennisel on imeline omadus kujundada meie elustiili ja käitumistavasid, ehitada kestvaid sõprussuhteid.” 

Sportlikult aktiivsed inimesed ja ärimehed ei harrasta tennist mitte ainult sellest suurepärasest pallimängust tuleva emotsionaalsele laengu ja korraliku füüsilise koormuse pärast, vaid ka seetõttu, et see on harrastus kogu eluks, vanus ei sea siin piiranguid – vaba aega saavad koos nautida ja elukogemusi vahetada väga erineva põlvkonna inimesed.

Viru Valge Cooler Cup 2011

Mis toimub? Juba seitsmendat korda peetakse sel nädalavahetusel maha ärimeeste ja tenniseharrastajate seas üks prestiižikamaid tenniseturniire Viru Valge Cooler Cup.

Kus, millal? Pärnus 4.-5. juunini.

Loe edasi...

Ärieliit võttis omavahel tennises mõõtu

Pärnu kesklinna tenniseklubi väljakutel toimunud traditsioonilisel turniiril "Viru Valge Cooler Cup" võistles 60 ettevõtjat, poliitikut ja ajakirjanikku klubist XO.

Loe edasi...

Ärimeeste tenniseturniir

5.-7. juunini toimus Pärnus juba viiendat korda ärimeestest tenniseharrastajate seas üks prestiižsemaid tenniseturniire Viru Valge Cooler Cup.
Turniiril võistles tänavu 65 ettevõtjat ja ärimeest tenniseklubist XO, võõrustaja oli AS Liviko.


kuldartur
  koda small tennisest368px Wilson logo.svg  nordcel.ee  3karuamerest logoparnu expert logo    seb logologo farmi  etl     IPINtournamentsoftwareitfseniors  tenniseurope